Od mema do mistrza i jeszcze dalej. Promisq zostaje na dłużej w G2 Esports

Promisq Foto: Riot Games

A więc jednak. G2 Esports oficjalnie ogłosiło, że Hampus "Promisq" Mikael Abrahamsson będzie ich graczem rezerwowym w letnim splicie LEC. Szwedzki wspierający dołączył do drużyny w marcu bieżącego roku, gdy nasiliły się problemy ze zdrowiem Mihaela "Mikyx" Mehlea.

"Od kiedy promisq dołączy do naszego zespołu, był on ważnym członkiem drużyny. To dzięki niemu Mikyx mógł w spokoju wracać do zdrowia, a promisq pokazywał się z dobrej strony podczas naszych treningów - zarówno pod koniec wiosennego splitu LEC, jak i w trakcie naszej przygody z MSI." - napisało G2 Esports.

Promisq nigdy nie cieszył się uznaniem społeczności. W trakcie kariery zdecydował się nawet na zmianę nicku na "Sprattel", głównie, żeby uniknąć żartów z "pro miss q". To powiedziawszy praktycznie każda osoba z profesjonalnej sceny chwaliła sobie postawę Abrahamssona i wypowiadała się o nim w samych superlatywach.

Nowy kontrakt Promisq będzie obowiązywał do końca sezonu. Kolejny mecz G2 Esports rozegra w piątek 14 czerwca, o godzinie 22:00. Ich rywalem będzie zespół SK Gaming.

Zobacz komentarze