Nowy rekord w LoLu. Gracz zginął 700 razy w jednej grze

Nunu Foto: Riot Games

Mamy nowy rekord w League of Legends, ale do chwalebnych o nie należy. Pewien gracz na serwerze zachodnioeuropejskim zginął w trakcie jednego meczu aż 700 razy w grze rankingowej, która trwała 151 minut.

Według strony League of Graphs, na której znajdziemy najróżniejsze statystyki z solo kolejki, niedawno padł rekord śmierci w jednej grze rankingowej. Znajdujący się w "srebrze" Skippyyyyyyyyyyy zginął aż 700 razy bijąc poprzedni rekord o... 14 śmierci.

Rekord śmierci Foto: LeagueOfGraphs

Gra wygląda na "ustawkę" ponieważ trudno wyobrazić sobie by normalny mecz mógł trwać 151 minut, ale osiągnięcie i tak robi wrażenie. Na uwagę zasługuje to, że Skippy ginął ponad 4.5 raza na minutę. To zdecydowanie lepszy wynik niż osiągnął poprzedni rekordzista - Wukony - który ginął "tylko" niecałe 3.5 raza na minutę.

Z kolei Ahri, która zbierała wszystkie zabójstwa, zajmuje obecnie drugie miejsce w kategorii "najwięcej eliminacji w jednej grze". Zabrakło jej jedynie 28 killi, by wyprzedzić "d5 janna otp", który zajmuje pierwsze miejsce z 694 zabójstwami.

Rekord zabójstw Foto: LeagueOfGraphs
Zobacz komentarze