Kim jest Akshan? Nowy bohater zawita do League of Legends

Akshan
Akshan Foto: Riot Games

Trzeci bohater wydany w roku 2021 już niedługo trafi na serwery. Akshan ma zawitać do League of Legends dzień po patchu 11.15, czyli 22 lipca. Akshan będzie strzelcem, którego główną rolą powinno być występowanie na środkowej alei. Przyjrzyjmy się zatem bliżej nowej postaci w League of Legends.

„NIE WSZYSTKO DZIEJE SIĘ Z JAKIEGOŚ POWODU. PEWNE SPRAWY TRZEBA UPORZĄDKOWAĆ”.

To słowa naszego nowego bohatera. Akshan, Zbuntowany Strażnik, który ma walczyć ze Zrujnowaniem, został już oficjalnie zapowiedziany i zaprezentowany. Znamy zatem wszystkie umiejętności championa, a także możemy się spodziewać, że zostanie wydany chwilę po patchu 11.15.

Powyżej macie zaprezentowany zestaw umiejętności, którymi będzie dysponował Akshan. Najciekawsze wydaje się być "W" nowego bohatera, które po zabiciu wroga wskrzesza sojuszników w bazie. Jest to kompletnie nowa mechanika w League of Legends i bardzo możliwe, że znacznie zmieni obecną metę.

Lorowo, Akshan ma dołączyć do m.in. Senny, Luciana i Gwen w walce przeciwko Zrujnowaniu, które podbija świat. Wszystkiemu winny jest Viego, któremu nowy bohater wraz z drużyną musi stawić czoła. Zwiastuje to też nowy event w lolu, utrzymany właśnie w tej tematyce, który potrwa do 10 sierpnia.

Akshan haker Foto: Riot Games

A tak prezentuje się pierwsza skórka, którą dostanie Akshan. Poza tym, nowy bohater zawitał już do Legends of Runeterra w środę 14 lipca. Następnie czeka go debiut w Teamfight Tactics 21 lipca, potem w League of Legends 22 lipca oraz 27 lipca w Wild Rift ze skinem Akademii Bojowej.

Zobacz komentarze