W Wild Rift pojawią się ekskluzywne postacie?

LoL: Wild Rift
LoL: Wild Rift Foto: Riot Games

LoL: Wild Rift zyskuje coraz więcej nowych graczy, a twórcy wcale nie zwalniają tempa. Riot Games chce, żeby w grze pojawiało się jeszcze więcej bohaterów i skórek oraz aby ich produkcja była ciągle rozwijana. Z ostatnich wypowiedzi osób zajmujących się Wild Rift wynika, że otrzymamy ekskluzywne postacie, które nie występują w komputerowym League of Legends.

Na razie jednak i fani i twórcy musza zadowolić się klasycznymi postaciami z Lola. W grze jest według nich jeszcze za mało bohaterów, a tworzenie nowych, unikalnych herosów jest bardziej czasochłonne niż "kopiowanie" ich z matczynej gry. Przypomnijmy, że w Wild Rift na chwilę obecną jest 47 bohaterów, co wcale nie wydaje się być małą liczbą.

Wypowiedzi pracowników Riotu pokazują ambicje i plany, jakie wiążą z Wild Rift. Brian "FeralPony" Feeney - dyrektor ds. projektowania gry, zapowiedział, że nowe postacie będą wydawane regularnie. Podkreślił również, że najprawdopodobniej będzie to okres od tygodnia do kilku miesięcy między nowymi bohaterami. Oprócz tego Brian zapewnił, że cały czas pracują nad usprawnianiem gry, naprawą błędów oraz odpowiednim balansem w rozgrywce.

Zobacz komentarze