Nitrozyniak dożywotnio zbanowany przez Riot Games

Nitrozyniak
Nitrozyniak Foto: Facebook/Nitrozyniak

Mamy oficjalne potwierdzenie. Sergiusz “Nitrozyniak” Górski, właściciel i założyciel Pompa Team, został zbanowany przez Riot Games. Wykluczenie dotyczy nie tylko LEague of Legends, ale całego esportowego ekosystemu Riot Games.

– W marcu 2021 r. Oficjele Ligi dowiedzieli się o toksycznym zachowaniu właściciela drużyny 7more7 Pompa Team Sergiusza "Nitrozyniaka" Górskiego na mediach społecznościowych, co spowodowało wszczęcie dochodzenia. Dokładny przegląd zachowania Górskiego na publicznych platformach społecznościowych, streamach i materiałach wideo, jak również w grze, ujawnił wzorzec toksycznego zachowania, w tym używanie dyskryminującego języka, obelg osobistych i ukierunkowanego nękania w ciągu ostatnich kilku miesięcy – możemy przeczytać w oświadczeniu.

Warto również zauważyć, że przedstawiciele Riot Games stwierdzili, że Górski nie ma możliwości rehabilitacji. Uznano również, że właściciel Pompa Team złamał punkty 8.2.2. i 8.2.4 regulaminu Ultraligi.

Dlatego też w trybie natychmiastowym Nitrozyniak został dożywotnio wykluczony z całego ekosystemu esportowego Riot Games. Górski ma czas do 14 maja by pozbyć się swoich udziałów w 7more7 Pompa Team.

Zobacz komentarze