Nieoficjalnie: Znamy 5 postaci, które pojawią się w patchu 10.12 w TFT

Blade Mistress Morgana Foto: Riot Games

Patch 10.12 w Teamfight Tactics zapowiadany jest jako spory update, który odświeży katalog dostępnych postaci. Wszystko wskazuje na to, że te informacje się potwierdzą, a gracze już teraz odkryli pięć nowych postaci, które zawitają do TFT.

Czerwcowy update ma przynieść wiele zmian. Riot Games obiecało, że w nim zresetowana zostanie ranga, dostępna będzie nowa przepustka, a meta pójdzie w zupełnie nowym kierunku. Jednak najważniejszą nowością mają być dodane postaci.

Riot zapowiedziało, że niektóre jednostki zostaną usunięte i zastąpione, a także czeka nas zmiana w cechach (z ang. traits) oraz klasach. Teraz gracze dostali pierwsze informacje o nowych postaciach za sprawą wycieku.

Graczowi z Chin udało się wyciągnąć pliki z klienta po patchu 10.10. Tam znalazł on informacje o nadchodzących zmianach. Według nich Nidalee, Gnar, Janna, Morgana i Kog'Maw niedługo dołączą do TFT.

Nidalee i Gnar dostępni będą w wersji Super Galaxy, Janna będzie częścią linii Star Guardian, a według przecieku jej umiejętnością będzie tarcza (E), która zastąpi dotychczasową umiejętność Monsoon (R).

Morgana jako Blade Mistress nie pasuje do żadnej istniejącej "cechy", więc możliwe jest, że Riot wprowadzi kolejną nowość do gry. Na koniec Kog'Maw dostępny będzie w skórce Battlecast

Pamiętajcie jednak, że nie są to informacje oficjalne i do 12 czerwca i patcha 10.12 wiele może się jeszcze zmienić.

Zobacz komentarze