MSI: RNG wciąż niepokonane, kompromitacja Cloud 9

Xiaohu RNG
Xiaohu RNG

Rumble stage na razie wynagradza nam wszystkie nudniejsze spotkania w poprzedniej fazie MSI 2021. Po drugim dniu spotkań w tym etapie zmagań głównym faworytem do tytułu mistrzowskiego jest RNG, które pozostaje niepokonane. Z kolei najwięcej powodów do zmartwień mają sympatycy Cloud 9, bo mistrzowie LCS po czterech spotkaniach mają na koncie cztery porażki.

Czy da się grać na RNG? Takie pytanie stawiają sobie coraz to kolejni pretendenci, ale mistrzowie LPL za każdym razem odpowiadają tak samo. Nie da się. Tym razem przekonało się o tym MAD Lions, które jak na razie jest prawdopodobnie drugą siło turnieju. Jednak gdy przyszło co do czego, to mistrzowie LEC obskoczyli bęcki i z bilansem 4:0 RNG jest coraz bliżej zapewnienia sobie miejsca w półfinale.

Natomiast powoli przestają być zabawne mecze Cloud 9. Amerykański zespół długimi momentami nie wygląda źle. Jednak za każdym razem znajduje sposób na to, żeby nie wygrać meczu. Tym razem zadecydował o tym draft, któremu skończyła się data przydatności do zwycięstwa w pojedynku z DWG KIA oraz jedna walka drużynowa w starciu z PSG Talon. Teraz możemy się już tylko zastanawiać, czy C9 będzie lepsze od Pentanet.GG. Na szczęście odpowiedź na to spotkanie poznamy już niedługo.

Pentanet.GG < RNG

DWG KIA > Cloud9

RNG > MAD Lions

Cloud9 < PSG Talon

Pentanet.GG < DWG KIA

MAD Lions > PSG Talon

Zobacz komentarze