Wiemy gdzie odbędzie się MSI 2021?

MSI 2019
MSI 2019 Foto: Riot Games

Turniej o nazwie Mid-Season Invitational to międzynarodowa impreza, której pierwsza edycja odbyła się w 2015 roku. Biorą w niej udział zwycięzcy wiosennych playoffów z każdego z głównych regionów, a drużyny z Europy, Chin i Korei mają zapewnione miejsce w głównej fazie zawodów. Pozostałe regiony muszą rywalizować w fazie Play-in, aby zapewnić sobie awans do głównego wydarzenia.

Przypomnijmy, że z powodu globalnej pandemii MSI 2020 zostało odwołane, a zatem obecnymi mistrzami są nadal gracze G2, którzy po puchar sięgnęli w 2019 roku. Fani są już jednak zmęczeni obecną sytuacją na świecie i zobaczyć swoich ulubieńców na międzynarodowej scenie. Zawodnicy natomiast pragną rywalizować z najlepszymi na świecie, a możliwość udziału w MSI da im dodatkową motywację do walki o zwycięstwo w wiosennych playoffach.

MSI 2021 Foto: Twitter/Ashley Kang

Dla spragnionych emocji fanów mamy dobre wieści. Powyższe zdjęcie prezentuje, jak wyglądała przez jakiś czas strona główna Lolesports. Jest to zarazem nieoficjalne potwierdzenie tego, że impreza się odbędzie, a dodatkowo ogromna podpowiedź, jeśli chodzi o lokalizację turnieju. Nawet jeśli z początku nie kojarzycie tego miejsca to popatrzcie na to:

Reykjavik 2018 Foto: Twitter/Fosty

Oto zdjęcie ze stolicy Islandii Reykjaviku zrobione w 2018 roku. W tym momencie zdjęcie ze strony Lolesports wydaje się nie do pomylenia i jednoznacznie wskazuje na to, że MSI 2021 zawita do mroźnej Islandii. Czekamy jednak na oficjalne potwierdzenie i trzymamy kciuki, że Riot Games dołoży wszelkich starań, by impreza się odbyła zgodnie z planem.

Zobacz komentarze