Dzień walki małych z wielkimi. Czy będzie pierwsza niespodzianka na MSI?

MSI 2021
MSI 2021 Foto: Riot Games

Pierwszy dzień MSI 2021 przebiegał zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Faworyci pewnie wygrywali z zespołami z mniejszych regionów. Dziś wiele wskazuje na to, że zobaczymy powtórkę z rozrywki, chyba że ktoś zaskoczy gigantów.

Dzień zaczniemy od zmagań w najmniej licznej grupie, czyli grupie A. RNG będzie murowanym faworytem w obu swoich pojedynkach. Najpierw mistrzów LPL czeka rewanż z Pentanet.GG, którzy wczoraj zostali zmieceni z planszy przez najlepszą drużynę z Chin. Później Xiahou i spółka zmierzą się z Unicorns of Love i będzie to mecz, który zasługuje na największą uwagę, bo czysto teoretycznie tu mamy największą szansę na zwycięstwo Dawida z Goliatem.

Później DWG KIA i CLoud 9 zmierzą się odpowiednio z Infitnity Esports i DetonatioN FocusMe. Mistrzowie LCK powinni przejechać się po rywalach i wygrać drugi mecz z rzędu. Z kolei C9 powalczy o pierwsze zwycięstwo w grupie po wczorajszej porażce z DWG.

Dzień zakończą zmagania w grupie B. MAD Lions zagra z Istnabul Wildcats, które wczoraj mimo mocnych wczesnych etapów gry przegrało z paiN Gaming. Natomiast Brazylijczycy podejmą PSG Talon, które pierwszego dnia turnieju przegrało z mistrzami LEC.

15:00 Pentanet.GG vs RNG

16:00 Unicorns of Love vs RNG

17:00 Infinity Esports vs DWG KIA

18:00 DetonatioN FocusMe vs Cloud 9

19:00 Istnabul Wildcats vs MAD Lions

20:00 paiN Gaming vs PSG Talon

Zobacz komentarze