Star Guardian Urgot wchodzi do LoLa w patchu 10.7. Tak jakby...

League of Legends - Ultraliga

Nowy patch League of Legends 10.7 jest już na horyzoncie. Jest on dużo mniejszy niż zazwyczaj, co nie oznacza, że nie szykuje dużych zmian. W nim wzmocnione zostaną Akali i Kai'Sa, na Summoner's Rift wejdzie nowy Fiddlesticks, a także Star Guardian Urgot... tak jakby.

Po kilku masywnych patchach teraz gracze dostaną mniejszą aktualizację. Lead gameplay designer Mark ‘Scruffy’ Yetter pokazał na twitterze mniej więcej czego można oczekiwać po nadchodzącym patchu 10.7.

Niestety kilka z najbardziej irytujących czempionów do grania przeciwko otrzyma wzmocnienia. Akali, Kai'Sa, Galio i Corki mogą wrócić do mety po tym jak przed startem sezonu 10 zostały z niej skutecznie (i dobrze) usunięte. Nasus, Riven, Ivern, i Xin Zhao również zostaną wzmocnieni.

Po drugiej stronie barykady są Wukong, Nocturne i Garen. Wukong oczywiście wciąż otrzymuje konieczne po reworku nerfy, bo nawet hotfix nie załatwił sprawy. Z koli Nocturne i Garen ostatnio otrzymali wzmocnienia, które jednak się nie sprawdziły i postaci czeka osłabienie.

W patchu 10.7 premierę będą miały kolejne skórki na pierwszego kwietnia. Wśród nich znajdzie się również faworyt społeczności Star Guardia... Pijama Guardian Urgot czyli Urgot w cosplayu Strażniczki Gwiazd. Nie jest to spełnienie marzeń, ale lepszy rydz niż nic. Od teraz będzie można wyglądać bajecznie i magicznie wciągając rywali w piły mechaniczne.

Oczywiście do gry wejdzie także nowy Fiddlesticks jednak nie w dniu premiery nowej łatki. Patch 10.7 wejdzie na serwery 1 kwietnia.

Zobacz komentarze