Wiemy, jakie zmiany planują deweloperzy League of Legends w patchu 10.14

League of Legends serwer

Riot Games od lat dba o to, żeby fani regularnie dostawali informacje nad czym pracują deweloperzy i jakie zmiany wkrótce pojawią się na serwerach League of Legends. Nie inaczej jest tym razem. Mark Yetter, lead gameplay designer, na swoim twitterze opublikował listę planowanych zmian w patchu 10.14.

Wzmocnienia na patchu 10.14

Pamiętajcie, że na razie nie znamy jeszcze wszystkich detali i liczb, które zostana zmienione w najnowszej aktualizacji LoLa. Dlatego na razie przygotujcie się po prostu na wzmocnienia Kha'Zixa, Sejuani, Zeda, Alistara i Riven.

Oprócz tego wzmocniony zostanie Karthus, który przejdzie szereg zmian. Będzie miał więcej pkt. zdrowia, będzie szybciej się poruszał i jego umiejętności również będą mocniejsze. Również Pyke pewnie częściej zacznie pojawiać się w solo kolejce na pozycji wspierającego. Mimo że stracił on trochę wytrzymałości to będzie mógł częściej używać Q na wczesnych poziomach, a sama umiejętność zadawać będzie więcej obrażeń.

Wzmocnione zostaną też Ghost oraz Predator, które zapewniać będą więcej prędkości poruszania.

Osłabienia na patchu 10.14

W przypadku osłabień nie znamy jeszcze prawie żadnych szczegółów. Wyjątkiem jest Pyke grany na midzie, który osłabienia otrzymuje razem ze wzmocnieniem na pozycji wspierającego.

Oprócz niego zmienieni zostaną Volibear, Varus, Wukong, Trundle i Ezreal.

Patch 10.14 planowany jest wstępnie na 8 lipca.

Zobacz komentarze