Riot zdradza plany na patch 11.08. Co zmieni aktualizacja?

League of Legends Foto: Riot Games

Jak to zwykle w przypadku League of Legends bywa nie musieliśmy długo czekać po wprowadzeniu na serwery jednej aktualizacji, by poznać plany deweloperów na kolejny patch. Następna łatka będzie nosiła numer 11.08 i powinna wprowadzić sporo zmian zwłaszcza w dżungli.

Mark Yetter, lead gameplay designer, opublikował na swoim twitterze listę zmian, które pojawią się w aktualizacji 11.08. W sekcji dotyczącej postaci na pierwszy rzut oka widać, że w większości zmieniani będą leśnicy i postacie, które balansowane są wokół ich możliwości gry na pozycji junglera.

Przede wszystkim wzmocniony zostanie Lee Sin oraz Zac. Obie postaci reprezentują całkowicie odmienne style gry, więc już tutaj widać, że Riot myśli całościowo o roli, a nie o pojedynczych postaciach. Dodatkowo na serwery wejdzie aktualizacja Rammusa, który grywany jest na topie lub w lesie. Poza tym doktor Mundo ma zostać przeniesiony z lasu na górną aleję przez zmiany, które przewidują dla niego deweloperzy na patchu 11.08.

Oprócz tego aż pięć postaci dostosowanych będzie pod swoją grę w dżungli mimo tego, że tradycyjnie widzimy je na innych pozycjach. Diana, Morgana, Zed, Mordekaiser i Darius Zostaną zmienieni pod kątem gry w lesie.

Aktualizacji 11.08 możemy spodziewać się na serwerach 14 kwietnia.

Zobacz komentarze