Worlds 2019 Pick'em - o co w tym chodzi?

Worlds 2019 Pick'em Foto: Riot Games

Worlds 2019 pick'em to kolejna już odsłona zabawy, w której fani mogą zgadywać, jak poradzą sobie drużyny na mistrzostwach świata. Riot Games już od kilku lat angażuje społeczność pozwalając jej przy okazji mistrzostw świata wykazać się swoją ekspercką wiedzą i wskazać, które drużyny najlepiej poradzą sobie na turnieju. Zrobić to możecie pod tym adresem.

Worlds 2019 pick'em - kiedy można typować?

Wybory na fazę grpową pick'em Worlds 2019 już zostały zamknięte. Na tym etapie turnieju fani mogli wskazać, które zespoły ich zdaniem zajmą pierwsze, drugie trzecie i czwarte miejsce w grupach. Za każdy poprawny wybór przyznawane są punkty. Maksymalna ilość punktów do zdobycia na tym etapie to 32.

Drugi etap wyborów rozpocznie się 21 października o godzinie 20:00, a zamknie 26 października o 6:00.

Worlds 2019 pick'em - rankingi i gra ze znajomymi

Podczas Worlds 2019 pick'em dostępne są dwa rankingi. Jeden dla wszystkich, który pokazuje jak dobrze sobie radzisz w porównaniu z całą społecznością, która wzięła udział w zabawie. Oprócz tego mamy też ranking celebrytów, w którym można porównać swoją zdobycz punktową ze znanymi postaciami ze sceny League of Legends.

Oprócz tego jeśli masz znajomych, z którymi chcesz się zmierzyć też jest to możliwe. Pick'em pozwala na stworzenie indywidualnych lig, dzięki czemu możecie przez cały rok przypominać znajomym, że jesteście lepszymi ekspertami.

Worlds 2019 pick'em - nagrody

Za udział w zabawie każdy gracz otrzyma 500 Niebieskiej Esencji. Za zdobycie minimum 34 punktów w obydwu fazach otrzymacie Ikonę Czarodzieja Poro Typowania Mistrzostw.

Za perfekcyjne pick'em Riot Games przewiduje wyjątkową nagrodę. Będzie nią pięć niezwykle rzadkich skórek: DJ Sona, Udyr Strażnik Przodków, Cybernetyczny Ezreal, Lux Mistrzyni Żywiołów i Bogini Broni Miss Fortune.

Zobacz komentarze