Ile waży League od Legends?

League of Legends - Ultraliga

League of Legends to najpopularniejsza gra na świecie z gatunku MOBA wyprodukowana przez Riot Games, a swoją premierę miała w 2009 roku. Mimo tego, że LoL ma już dziesięć lat, to nie ma co liczyć na to, że nie zajmie nam dużo miejsca na dysku. Oczywiście rozmiarów GTA V nie osiągnie, jednak wciąż jest to całkiem sporo.

Jak sprawdzić ile waży League of Legends?

Nie jest to problem skomplikowany. Wystarczy, że znajdziecie na swoim dysku folder, w którym zainstalowaliście grę. Będzie się on intuicyjnie nazywał "League of Legends" i w nim znajdziecie wszystkie pliki gry oraz klienta.

Po zainstalowaniu gra powinna ważyć około 1 GB ale nie ma się co łudzić, że tak pozostanie. Nowe aktualizacje do gry wypuszczane są co około 3 tygodnie, więc bardzo szybko rozmiar waszego folderu szybko urośnie.

>>>League of Legends wymagania sprzętowe minimalne i rekomendowane<<<

Na szczęście jest górna granica miejsca zajmowanego przez League of Legends. Mimo tego, że grę mam nieprzerwanie na komputerze od 2013 roku, to folder w tym czasie urósł "tylko" do 13.5 GB. Nie jest to mało, ale z drugiej strony teraz wiecie, że więcej niż 15 GB nie powinno być wam potrzebne do gry.

Zobacz komentarze