LEC: Czy MAD Lions sprawi kolejną niespodziankę?

MAD Lions kontra Fnatic Foto: Michal Konkol / Riot Games

Tydzień temu byliśmy świadkami sensacji sprawionej przez MAD Lions. Czy tym razem lwy znów zaskoczą faworytów i zostaną pierwszym finalistą wiosennego splitu LEC? A może Fnatic pokona pogromców G2 i potwierdzi, że to oni teraz są najlepszą ekipą w Europie? Przekonamy się już o 17:00.

Obecność Fnatic w dzisiejszym pojedynkiem nie jest niczym niespodziewanym. Selfmade i jego kompani zaliczyli fantastyczna drugą połowę splitu przegrywając jedynie z G2 (i Vitality gdy nie miało to już żadnego znaczenia dla układu tabeli). Co więcej, w bardzo dobrym stylu rozprawili się z Origen, pokazując, ze poza G2 w lidze nie ma dla nich konkurencji.

Dlatego trudno wybrać dla nich lepszego przeciwnika niż pogromców mistrzów Europy. MAD Lions pokonując G2 sprawili prawdopodobnie największą sensację fazy pucharowej w historii europejskich rozgrywek. Ale to tylko potwierdziło ich zwyżkę formy, którą zaliczyli pod koniec sezonu zasadniczego. MAD przez cały split było jedną z lepszych formacji w lidze, ale po bardzo dobrych grach z Fnatic i Origen można było się zastanawiać, czy nie przegonią którejś z tych formacji w fazie play off.

Spotkanie zaplanowano na godzinę 17:00, a transmisję z polskim komentarzem znajdziecie na kanałach Polsat Games.

Zobacz komentarze