League of Legends: nowe postacie w LoLu. Kiedy premiera? Opis postaci

Dżungla Foto: Riot Games

Riot Games na oficjalnym blogu League of Legends podzieliło się swoimi planami na temat nowych postaci w grze. Szykują nam się ekscytujące miesiące i wiele nowości.

Najważniejsza informacja jest taka, że Riot zdecydował, że będzie wypuszczać sześć nowych postaci rocznie. Po jednej dla każdej z pozycji, z wyjątkiem środkowej alei, na której pojawią się dwaj nowi bohaterzy - jeden mag, jeden zabójca. Jest to bardzo popularna pozycja w grze, a gracze są podzieleni, na który rodzaj postaci postawić, dlatego deweloperzy zdecydowali o wydawaniu po jednej z tych dwóch grup. Jednocześnie producent zapewnił, że nadal będzie pracować nad reworkami starszych postaci.

W grze pojawi się nowa junglerka. Twórcy długo zastanawiali się nad tym czy nowa bohaterka ma być zabójcą czy zwadźcą. Postawili jednak na drugą opcję, ale o średnim zasięgu. Z wpisu możemy się dowiedzieć, że będzie miała możliwość ucieczki z miejsca akcji, a także będzie posiadać umiejętności usypiające. Poznaliśmy także jedną z mocy nowej postaci:

https://images.contentstack.io/v3/assets/blt731acb42bb3d1659/blte64d95dc5ca781f0/5ed57aa7a098c2506bbf9706/05_Jungler_Tease.gif

Kolejnym bohaterem będzie mroczny zabójca. Możemy sie dowiedzieć, że będzie mógł trzymać w dłoniach dwie bronie. Z opisu zamaskowanej postaci można wywnioskować, że będzie dobrym wyborem pod Attack Damage (AD). Zarówno z mrocznym zabójcą, jak i usypiającą junglerką w grze spotkamy się jeszcze w ciągu najbliższego miesiąca.

Nowy zabójca Foto: Riot Games

Trzecia postać pojawi się w późniejszym okresie tego roku. Nowy strzelec będzie posiadał prawdziwy arsenał i możliwość tworzenia kombinacji. Prawdopodobnie będzie bohaterem, który idealnie sprawdzi się w samym środku walki, z której ucieknie tuż przed śmiercią.

Dowiedzieliśmy się również, że kolejną postacią, która otrzyma aktualizację będzie Mundo. Zakończenie prac nad nim jest planowane na 2021 rok. Nie poznaliśmy jednak żadnych szczegółów. Producent postanowił poinformować graczy z wyprzedzeniem po pozytywnych reakcjach po wpisach na temat Fiddlesticksa i Volibeara.

Zobacz komentarze