Dropy wchodzą do League of Legends. Można zdobyć darmowe skiny i punkty prestiżu

league of legends Foto: Materiały prasowe

Nowy produkt dla esportowych fanów League of Legends. Już wkrótce za oglądanie spotkań na streamie będziecie dostawać darmowe przedmioty w grze. Wśród nich będą m.in. darmowe skiny i punkty prestiżu.

Od letniego splitu za oglądanie rozgrywek na stornie Watch.Lolesports.com będzie można otrzymać darmowe nagrody, gdy wydarzy się coś niezwykłego w grze. W przeszłości np gdy jedna z drużyn ukradła barona, rosły szansę na wylosowanie bardziej wartościowych przedmiotów ze skrzynek. Tym razem będzie podobnie.

Dropy zaczną pojawiać się podczas trzeciego tygodnia letniego splitu 2020 w trakcie transmisji LCS i LEC. Fani z wszystkich regionów i serwerów będą mogli odbierać nagrody takie jak odłamki skórek, Barwy, Punkty Prestiżu i bilety na Clash. Gdy podczas meczu wydarzy się wyjątkowy moment taki jak kradzież Barona, pentakill lub finałowa (tudzież ostatnia) gra w serii, niektóre z nich będą okazją do wypadnięcia dropa. Dzięki zakładce dropów na Watch.LoLEsports.com będziecie mogli sprawdzić, jakie dropy dostaliście.

Tak działanie nowej funkcji opisuje Riot Games:

  • Aby sprawdzić, czy będziecie dostawać dropy, upewnijcie się, czy jesteście zalogowani na watch.lolesports.com za pośrednictwem swojego konta League of Legends i czy wybraliście opcję otrzymywania nagród i dropów.
  • Jeśli drop zostanie aktywowany przez jakieś zdarzenie w grze, na ekranie pojawi się powiadomienie. Aby odebrać drop, można kliknąć powiadomienie na ekranie albo później w dowolnym momencie przejść na stronę dropów na watch.lolesports.com.
  • Aby sprawdzić, jakie dropy i nagrody od innych firm otrzymaliście, otwórzcie zakładkę dropów na stronie swojego profilu na lolesports.com
  • Początkowo dropy będą dostępne tylko podczas oglądania meczów na żywo. Mamy zamiar rozszerzyć wkrótce zasięg tej nowej funkcji.

Przypomnijmy, program dropów zacznie działać od trzeciego tygodnia LEC i LCS czyli od 26 czerwca. Jednak letni split europejskich rozgrywek zacznie się już 12 czerwca od starcia G2 Esports z MAD Lions.

Zobacz komentarze