League of Legends: Brawo Komedyja! Drużyna Polki najlepsza na Starym Kontynencie

komedyja
komedyja Foto: Twitter

Polska zawodniczka pokazała, że nie tylko Jankos odnosi sukcesy na europejskiej scenie. Udowodniła to wygrywając z koleżankami z drużyny finał La Ligue Feminine z ekipą Besiktas Female (2:1) Komedyja po niedawnej zmianie zespołu wygrała swój pierwszy turniej w barwach nowej drużyny.

Olimpia "komedyja" Cichosz w finale La Ligue Feminine musiała zagrać przeciwko swojej starej drużynie, która w ostatnim czasie postanowiła zrobić zmiany. Jednak ta sytuacja nie przeszkodziła jej w pokonaniu starych koleżanek z zespołu. Polska zawodniczka pokazała, że zmiana jaką wykonało Besiktas Female nie wyszła im na dobre.

Całe spotkanie było bardzo wyrównane. Pierwsza mapa po ogromnej dominacji padła łupem tureckiej drużyny, która pokazała na jak wysokim poziomie jest żeński League of Legends. Kolejne dwie mapy wyglądały o wiele lepiej ze strony zespołu OBB. Tym zwycięstwem zawodniczki Out of the Blue udowodniły, że są najsilniejszą żeńską formacją w Europie.

Niedługo drużyna Polki zacznie wzmagania w kwalifikacjach do GIRLGAMER w Madrycie. OBB bez większych problemów powinny przejść przez kwalifikacje. Nagroda z GIRLGAMER będzie znacząca, ponieważ za pierwsze miejsce drużyna kwalifikuje się na finały w Dubaju. Polka po wygranym turnieju pokazała, że kibice oprócz Marcina "Jankosa" Jankowskiego mogą również liczyć na dobre występy jej zespołu.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze