Koniec emerytury. Pray podpisał kontrakt z KT Rolster

Pray Foto: Twitter

29 dni. Tyle na emeryturze spędził Kim “PraY” Jong. Legendarny strzelec 21 kwietnia na swoim streamie ogłosił zakończenie kariery. Zawodnik ewidentnie jednak pośpieszył się z decyzją ponieważ niecały miesiąc później podpisał kontrakt z KT Rolster.

Przed zakończeniem kariery Pray nie znalazł drużyny na wiosenny split LCK. Dużo spekulowało się o potencjalnych drużynach, do których koreańczyk miał dołączyć (m.in. Misfits, gdzie gra jego wieloletni partner z linii Kang "Gorilla" Beom-hyun). Ostatecznie Pray nie znalazł zespołu i w czasie wiosennych rozgrywek rozwijał swoją karierę streamera.

Z kolei KT Rolster zaliczyło swój najgorszy split w historii. Drużyna nie funkcjonowała jak należy i zawodzili zarówno doświadczeni zawodnicy (Smeb, Score) jak i sprowadzeni przed sezonem nowicjusze (Zenit, Gango). Ostatecznie organizacja zajęła dziewiąte miejsce w lidze i o pozostanie w LCK musiała walczyć w barażach.

Na tym transferze powinni skorzystać wszyscy. Pray przed emeryturą wciąż grał o najwyższe cele i nie odstwał poziomem od najlepszych zawodników w lidze. KT Rolster również przydałby się ktoś doświadczony, kto pomoże ustabilizować formę zespołu.

Zobacz komentarze