Kolejka hitów! Illuminar vs K1ck, AGO kontra Piratesports

Ultraliga Foto: Ultraliga

Kolejka hitów! Już dziś na Summoners Rift zobaczymy dwa gorące starcia, Piraci spotykają się z AGO Rogue, a Illuminar stoczy starcie z K1ck. Ponadto Diabły zagrają z PRIDE, a Ośmiornice z Diablo Chairs.

Dzień rozpoczniemy od meczu pomiędzy AGO, a Piratami. Faworytem będą Ci pierwsi, którzy wciąż po 9 kolejkach są niepokonani, Piraci grają w kratkę, wczoraj zaliczyli słaby występ z Devils.one, dziś będą mieli szansę na zrewanżowanie się przeciwko Jastrzębiom, z pewnością nie będzie łatwo.

Po tym meczu będziemy oglądać AVEZ z Diablo Chairs. To idealna okazja dla Ośmiornic, by odskoczyć od dołu tabeli i zbliżyć się do play-offów, z drugiej strony podopieczni VoV'a muszą w końcu, wygrać by dalej myśleć o play-offach, Wczoraj obie ekipy przegrały, ale zaprezentowały całkiem niezły styl gry, zapowiada się gorąco.

W tym meczu faworyt może być tylko jeden, mistrzowie poprzedniego sezonu Ultraligi mimo zmian w składzie radzą sobie bardzo dobrze, odwrotnie jest w przypadku PRIDE. Wymienienie junglera i top lanera miało zbliżyć ekipę do play-offów, tak się nie stało.

Na koniec dnia dostaniemy prawdziwą ucztę. Illuminar Gaming spotka się z K1ck. Wczoraj Illuminar zaprezentowało bardzo dobrą formę, K1ck z problemami wygrało z AVEZ. Starcie będzie miało kluczowe znaczenie w całej tabeli, zwycięzca zdecydowanie przybliży się do TOP2. Oprócz tego nie zabraknie też podtekstów, w ekipie K1ck zobaczymy znanych z występów Illuminar delorda, iBo i PukiStyle. Będzie gorąco.

Plan 10 kolejki prezentuje się następująco:

  • Piratesports vs AGO Rogue - 17:30
  • AVEZ vs Diablo Chairs - 18:30
  • PRIDE vs devils.one - 19:30
  • Illuminar Gaming vs K1ck - 20:30
Zobacz komentarze