Kikis jedną nogą w Rogue

kikis Foto: Materiały prasowe

Rogue zadebiutuje w nadchodzącym sezonie LEC. Serwis Vpesports donosi, że Mateusz „Kikis” Szkudlarek będzie reprezentował barwy amerykańskiej organizacji. Wedle relacji, polski zawodnik podpisał już nowy kontrakt.

Wczoraj Team Vitality ogłosił, że Jakub „Jactroll” Skurzyński i Lucas „Cabochard” Simon-Meslet podpisali kontrakty na kolejne dwa lata. Jakob „YamatoCannon” Mebdi również pozostanie w francuskiej organizacji. Nie wiadomo jeszcze jaką decyzję podejmą Amadeu „Attila” Carvalho oraz Daniele „Jiizuke” di Mauro.

Kikis rzekomo doszedł do porozumienia z władzami Rogue. Wprawdzie transfer nie został jeszcze potwierdzony, ale nieoficjalne źródła twierdzą, że sprawa jest już przesądzona. Dodatkową wskazówką jest post, który Kikis opublikował na swoim Twitterze. Szkudlarek udostępnił zdjęcie banknotu pięćdzesięciodolarowego. Początkowo komunikat był interpretowany jako zapowiedź przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych. Później pojawiły się pogłoski na temat negocjacji pomiędzy dżunglerem a organizacją Rogue, która pochodzi ze Stanów Zjednoczonych.

Nowy odcinek Misji Esport pokażemy w najbliższy czwartek o godzinie 17:30. Transmisja będzie dostępna na stronie Esportmanii, naszych profilach na Facebooku, Twitchu i YouTube oraz na stronie głównej Onetu.

Zobacz komentarze