Jankos skomentuje finał Polskiej Ligi Esportowej

Jankos Foto: Michal Konkol / Riot Games

Finały Polskiej Ligi Esportowej zakończą sezon profesjonalnych rozgrywek League of Legends w Polsce. Organizatorzy przygotowali dla fanów coś ekstra na sam finał, który odbędzie się w niedzilelę, 15 grudnia. Decydujące o tytule mistrzowskim spotkanie skomentuje tegoroczny wicemistrz świata - Marcin "Jankos" Jankowski.

Dla Jankosa nie będzie to pierwsze przetarcie z casterką. W przeszłości polski jungler pojawiał się na transmisjach u Nervariena i komentował najważniejsze spotkania w świecie League of Legends (oczywiście kiedy sam w nich nie występował).

Finały Polskiej Ligi Esportowej rozgrywane są w formacie gauntleta. Oznacza to, że zwycięzca pierwszego spotkania przechodzi do kolejnej rundy, gdzie gra z wyżej rozstawionym rywalem. Dlatego też w finale pewni jesteśmy tylko tego, że zobaczymy Komputronik Gaming Scouting Grounds.

Finał Polskiej Ligi Esportowej rozegrany zostanie w niedzielę, 15.12 o godzinie 17:00. Będzie to seria BO5 pomiędzy KG Scouting Grounds oraz kimś z trójki Rołg Skład, Illuminar Gaming i Piratesports.

Zobacz komentarze