Jactroll i Cabochard przedłużają współpracę z Team Vitality

Jactroll
Jactroll Foto: Team Vitality

Jakub „Jactroll” Skurzyński i Lucas „Cabochard” Simon-Meslet doszli do porozumienia z władzami Team Vitality. Obaj zawodnicy będą reprezentować barwy francuskiej organizacji do 2020 roku.

Team Vitality ma za sobą udany sezon. Francuska organizacja notowała mieszane rezultaty w letnim splicie EU LCS. Wszystko zmieniło się, gdy w składzie pojawił się Mateusz „Kikis” Szkudlarek. Drużyna zakończyła sezon na drugiej lokacie. Na mistrzostwach świata Daniele „Jiizuke” di Mauro i spółka dwukrotnie pokonali Gen.G, a także utarli nosa RNG. Później byli już jedną nogą w fazie pucharowej, ale Cloud9 pogrzebało ich nadzieje na awans.

Koniec udziału w turnieju pozostawiał pewien niedosyt, ale reprezentanci Vitality i tak wypadli znacznie powyżej oczekiwań. Wynik bardzo dobrze rokował na przyszłość. Do podobnych wniosków najwyraźniej doszły władze organizacji, które postanowiły podpisać dwuletni kontrakt z Jactrollem i Cabochardem.

– Nie otwierałem się na market w tym roku, mimo że miałem świadomość zainteresowania mną przez inne organizacje. Darzymy się z Vitality wielkim zaufaniem i to był priorytet dla mnie oraz dla nich, abym został z nimi, zatem przeprowadziliśmy ekskluzywne negocjacje na linii organizacja-gracz i nikt ponadto, ponieważ wierzymy, że wspólnie wygramy LEC i zajdziemy daleko na Worldsach – oświadczył Jakub „Jactroll” Skurzyński. – W grudniu wyprowadzam się do apartamentu w Berlinie, gdyż w przyszłym roku u nas będzie obowiązywało combo apartament+office dla graczy, więc wtedy będę dla was streamować. Osobiście nie mogę się doczekać. Polecam wtem śledzić moje media społecznościowe, ponieważ będę was aktualizował na bieżąco – dodał.  

Nowy odcinek Misji Esport pokażemy w najbliższy czwartek o godzinie 17:30. Transmisja będzie dostępna na stronie Esportmanii, naszych profilach na Facebooku, Twitchu i YouTube oraz na stronie głównej Onetu.

Zobacz komentarze