itzRenifer zastąpi Celavera w składzie Team DPD

itzrenifer dpd
itzrenifer dpd Foto: Team DPD

Władze Team DPD błyskawicznie zareagowały na odejście Pawła „Celavera” Koprianiuka. Organizacja zaprezentowała już nowego strzelca zespołu, którym został Konrad „itzRenifer” Potępa.

„Kurierzy” mają za sobą burzliwe kilka miesięcy. Na początku roku Krystian „Czaru” Przybylski odszedł z zespołu. W czerwcu Jakub „Kubon” Turewicz podjął decyzję o przejściu na esportową emeryturę. Jego śladami poszedł Celaver, który kilka dni temu ogłosił zakończenie kariery profesjonalnego gracza.

Nowym AD Carry w składzie Team DPD został itzRenifer. 23-latek ma na swoim koncie 4 miejsce w ubiegłorocznym sezonie ESL Mistrzostw Polski. Wówczas był zawodnikiem drużyny Zaprzęg. W trzecim sezonie Pucharu Polski Cybersport reprezentował barwy Team Same Mordeczki, z którym uplasował się na miejscach 5-8. Później wstąpił do Egamink E-sport, lecz jego nowa drużyna nie zakwalifikowała się do fazy pucharowej ani w ESL MP, ani w PLE.

– Jest nam niesamowicie miło, że Konrad dołączył do naszej zgranej drużyny. Wiemy także, że wejście w buty Pawła „Celavera” Koprianiukabędzie niesamowicie trudne, ale jesteśmy pewni, iż Renifer pokaże, że można to zrobić! – oświadczył przedstawiciel Team DPD.

Skład drużyny prezentuje się następująco:

Patryk „Bolszak” Jażdżewski

Marcin „bucu” Świech

Bartek „Dzondzy” Królak

Miłosz „Raven” Domagalski

Konrad „itzRenifer” Potępa

Łukasz „Leo” Mirek (trener)

Renifer zastał „Kurierów” w trudnej sytuacji. W fazie zasadniczej ESL MP zespół poniósł już trzy porażki. Szansą na przełamanie pasma niepowodzeń będzie nadchodzące spotkanie z E-Blue Digital Paradox.

Zobacz komentarze