Illuminar Gaming zmienia toplanera

Illuminar Gaming Foto: Ultraliga

Życie profesjonalnego zawodnika nie jest łatwe. Właśnie przekonuje się o tym Miłosz "Raven" Domagalski, który oficjalnie został przesunięty na ławkę rezerwowych Illuminar Gaming. Jego miejsce zajmie Piotr "Glebo" Dąbrowski. Powód zmiany jest dość nietypowy. Chodzi o zaległości w szkole.

W oficjalnym oświadczeniu na Facebooku, trener zespołu - Fryderyk "Veggie" Kozioł - dokładniej wyjaśnia sytuację: Niestety dość późno zauważyliśmy, że play-offy Ultraligi są przez trzy tygodnie z rzędu w czasie tygodnia, a Raven musi nadrobić zaległości w szkole. Chcemy, aby on mógł teraz skupić się na nauce, a przy okazji naszej drużynie przyda się odświeżenie.

Glebo ostatnie miesiące, spędził w hiszpańskiej drużynie Penguins. Hiszpańskie pingwiny nie siały postrachu w rozgrywkach na półwyspie Iberyjskim, jednak nie przeszkodziło im to w zakwalifikowaniu się do wiosennej edycji EU Masters, gdzie doszły do fazy play-off.

Illuminar Gaming w tym sezonie Ultraligi nie radzi sobie najlepiej. Drużyna zajmuje dopiero piąte miejsce w tabeli i stylem zdecydowanie nie zachwyca.

Zobacz komentarze