Illuminar Gaming żegna dywizję League of Legends!

Illuminar Gaming Foto: Ultraliga

Wiosenne porządki w organizacjach esportowych czas zacząć. A rozpoczyna Illuminar Gaming, które nie przedłużyło kontraktów wszystkich członków dywizji League of Legends. To oznacza, że w letnim splicie IHG będzie miało nowy roster.

W ostatnim sezonie Ultraligi, zawodnicy IHG pokazali się z bardzo dobrej strony, ale chyba. Przypomnijmy, że Niebiescy zajęli trzecie miejsce, które zagwarantowało im miejsce na European Masters. Niestety na samej imprezie mogło być na pewno lepiej. Rzeczywiście Tabasko i spółka przeszli przez etap play-in, ale w fazie grupowej drużyna wygrała tylko dwa z sześciu meczów. Nie wiadomo więc czy IHG ma jeszcze większe aspiracje czy może jednak będzie chciało po prostu odmłodzić dotychczasowy lineup.

- "Zgodnie z GCD, kontrakty całej dywizji LoL oficjalnie wygasły. To był wspaniały sezon dla dywizji – bardzo bliska walka o pierwsze miejsce w Ultraliga, piękna wygrana 2-0 przeciwko akademii Team Vitality a do tego dobra forma w pierwszym tygodniu fazy grupowej EU Masters! Dziękujemy bardzo całej drużynie za reprezentowanie barw organizacji przez ten burzliwy okres na zapleczu i życzymy przyszłych sukcesów! Illuminar oficjalnie wchodzi w międzysezonowe okienko transferowe i prace nad nowym lineup’ie trwają. GG WP!” - powiedział Fryderyk "Veggie" Kozioł, Head of Esports Illuminar Gaming.

Były skład IHG LoL:

  • Dawid „Melonik” Ślęczka
  • Wojciech „Tabasko” Kruza
  • Adrian „Odi11” Kruk
  • Kacper „Czypsy” Zaparucha
  • Mateusz „Czajek” Czajka

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze