Gdzie jest utwór promujący Worlds 2019? Odpowiedź Riot Games nie uspokaja

Worlds 2019 orchestral theme Foto: Riot Games

Worlds 2019 są tuż za rogiem. Już 2 października najlepsze drużyny rozpoczną rywalizację o tytuł mistrza świata. Wciąż brakuje jednak najważniejszego elementu całej imprezy. Utworu promującego Worlds 2019.

Riot Games przez lata przyzwyczaiło nas, że przy okazji najważniejszej imprezy w roku przygotowywany jest autorski utwór, który prawie zawsze można określić jednym słowem. Banger.

W tym roku wciąż jednak czekamy na premierę piosenki, która będzie nam towarzyszyć przez całe mistrzostwa świata, a czasu jest coraz mniej. Turniej startuje już drugiego października i trudno sobie wyobrazić, żebyśmy musieli czekać całą fazę play-in na wypuszczenie nowego kawałka.

Co zrozumiałe, najbardziej zagorzali fani przy każdej sposobności pytają profile w mediach społecznościowych należących do Riot Games o datę premiery "hymnu" Worlds 2019. Wreszcie europejskie konto League of Legends na twitterze nie wytrzymało i podzieliło się pierwszymi od dawna informacjami na temat nowego utworu.

Niestety ta odpowiedź jest mocno niezadowalająca. Fani są rozgoryczeni tym, że piosenka "nie jest jeszcze do końca gotowa" i zostawiają uszczypliwe komentarze pod wpisem. Do narzekania dołączył również oficjalny profil esportowy Schalke 04, który zacytował tylko fragment piosenki Green Day "Wake me up when September ends".

Z każdą chwilą czasu na wypuszczenie utworu przed mistrzostwami świata jest coraz mniej. Miejmy nadzieję, że piosenka przypadnie fanom do gustu. W przeciwnym razie deweloper będzie musiał sobie radzić z całą masą niezadowolonych fanów.

Zobacz komentarze