G2 Esports czy SKT T1? Kto zagra w finale MSI 2019?

Jankos Foto: Twitter

Rzadko kiedy spotkanie dwóch zespołów z Europy i Korei zapowiada się tak dobrze dla zachodniej organizacji. G2 Esports pokonało swoich półfinałowych rywali już dwa razy, jednak SKT pod koniec fazy grupowej zaczęło się rozkręcać. Czy Marcin "Jankos" Jankowski i jego koledzy pójdą w ślady Team Liquid i wyeliminują zespół z Azji?

Zdania ekspertów są podzielone. Z jednej strony widzieliśmy już G2 dwukrotnie rozbijające Fakera i jego zespół. W tym raz z wykorzystaniem Pyke'a na topie. Ostatni dzień fazy grupowej w wykonaniu G2 był fatalny. Drużyna Jankosa przegrała dwa spotkania po beznadziejnej grze.

Z kolei SKT rozkręciło się na dobre, pokonując w ostatnim meczu IG jako pierwsza drużyna na tym turnieju. Jak zwracał uwagę Gaweł "Kashtelan" Paprzycki, midlaner Illuminar Gaming, w ostatnim wywiadzie, reprezentanci LCK zaadoptowali się do mety panującej na turnieju, a Faker wygląda jak za najlepszych lat.

Czy G2 Esports po raz kolejny pokona Koreańczyków? Czy Faker i jego kompani przełamią się i pokonają mistrzów LEC? Przekonamy się już 18 maja o godzinie 9:00.

Zobacz komentarze