Czas na wielki finał Worlds 2019 i debiut "True Damage"

True Damage Qiyana Foto: Riot Games

Każdy wielki finał potrzebuje swojej ceremonii otwarcia. Nie inaczej jest i w przypadku finału Worlds 2019. Fani mogą spodziewać się wykonania na żywo tegorocznego utworu promującego mistrzostwa świata - Phoenix, a także debiutu nowej grupy "True Damage", która podobnie jak przed rokiem K/DA zatrze granice między prawdziwym światem, a wirtualnym.

Ceremonia otwarcia finału mistrzostw świata w 2018 roku zdecydowanie przeszła do historii. Do tej pory przed spotkaniem finałowym zawsze mogliśmy spodziewać się show, z udziałem wykonawcy piosenki promującej turniej. Przed rokiem jednak Riot Games przygotowało dla fanów coś ekstra. Oprócz wykonania "Rise" fani dostali także utwór "Pop/Stars", który na żywo wykonały Madison Beer, Miyeon and Soyeon z (G)I-DLE oraz Jaira Burns, a na scenie towarzyszyły im Ahri, Akali, Kai'Sa i Evelynn.

W tym roku Riot Games postanowiło przygotować na finał Worlds 2019 coś ekstra. Już od jakiegoś czasu chodziły pogłoski o nowym projekcie na wzór K/DA, ale dopiero ostatnio doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia. Podczas tegorocznych finałów zobaczymy nową grupę muzyczną "True Damage" a w jej skład wejdą Akali, Quiana, Ekko, Yasuo i Senna.

Wielki finał Worlds 2019 rozegrany zostanie 10 listopada o godzinie 13:00. Wtedy też będziemy mogli zobaczyć "True Damage" w akcji. A zaraz potem wszyscy kibicować będziemy Jankosowi, który zagra o tytuł mistrza świata.

Zobacz komentarze