Finał Ultraligi Teamfight Tactics już dzisiaj! Kto sięgnie po trofeum?

Ultraliga TFT Foto: Ultraliga

Choć klasyczne rozgrywki Ultraligi już się zakończyły, a po mistrzostwo sięgnęli reprezentanci AGO Rogue, to w międzyczasie swoje zmagania kontynuowali zawodnicy w ligowych rozgrywkach Teamfight Tactics. A wielki finał rozegra się już dzisiaj!

W ramach ostatniego dnia rozgrywek rozegrane zostaną cztery spotkania, a pierwsze z nich rozpocznie się już o godzinie 18:00. Każde kolejne zaplanowane jest cyklicznie co godzinę. W akcji zobaczymy graczy devils.one, Anonymo, Illuminar, AGO Rogue i Izako Boars. Wśród najlepszej ósemki pozostali między innymi Jotosha, Kropekpobyku, Shircane czy Aki.

Na ten moment pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zajmuje wspomniany już zawodnik devils.one, Shircane. Posiada on łącznie 45 punktów i jednocześnie sześć oczek przewagi nad drugim w tabeli Kropekpobyku. Naturalnie to właśnie lider tabeli wydaje się faworytem do sięgnięcia po tytuł najlepszego w Polsce zawodnika TFT, jednak nie należy skreślać jeszcze pozostałych graczy, ponieważ sytuacja może potoczyć się różnie.

Zobacz komentarze