POVy wchodzą do League of Legends! Wy płacicie, zarabiają gracze

Pro View Foto: Materiały prasowe

Kibiców League of Legends czeka spore urozmaicenie. Riot Games właśnie ujawniło, że w ramach Summer Split 2019 wprowadzi Pro View. System ma zapewnić możliwość śledzenia poszczególnych graczy w LCS i LEC.

Narzędzie do streamów będzie dostępne do zakupu za pośrednictwem lolesports.com za 14,99 $ za dostęp regionalny lub 19,99 $ za cały dostęp. W cenie zakupu nabywca dostanie POV (point of view) każdego z profesjonalnych zawodników i szereg innych funkcji. Przychody z Pro View trafiają bezpośrednio do drużyn i graczy rywalizujących w LCS i LEC.

Fani będą mogli oglądać do czterech zsynchronizowanych streamów podczas wydarzeń na żywo i VOD, a także zaawansowany timeline gry, szczegółowo opisującą zabójstwa i proces obalania wież. Ponadto Pro View będzie widoczny dla znajomych, ponieważ ma istnieć możliwość udostępnienia spersonalizowanego adresu URL.

Oficjalna data premiery Pro View nie została potwierdzona, ale prawdopodobnie będzie dostępna do zakupu przed rozpoczęciem LCS (1 czerwca) i LEC (7 czerwca).

Zobacz komentarze