Zwyroo i Cinkrof zaczynają play-offy EU Masters

Cinkrof Foto: Facebook

Pora zapomnieć o fatalnym występie formacji z Ultraligi i rozpocząć kolejny etap wiosennego European Masters. Już za kilka godzin rozpoczniemy fazę pucharową, a w pierwszych meczach zobaczymy dwóch polskich zawodników – Zwyroo (Mkers) i Cinkrofa (Karmine Corp).

Włoska ekipa Mkers będzie miała bardzo trudne zadanie. Ich rywalem będzie bowiem UCAM, które do tej pory nie straciło jeszcze na turnieju mapy. Co więcej, wyraźnie zdominowało grupę z Illuminar Gaming i Mousesports, więc nie jest to tylko kwestia fortunnego w losowania słabszej grupy. Z kolei tego samego nie możemy powiedzieć o Mkers. Zwyroo i spółka zakończyli fazę grupową z wynikiem 3:3, ledwo wychodząc z grupy bez dogrywki. W tym pomogło im K1CK, którego jedyne zwycięstwo w turnieju odebrało szansę na ćwierćfinały mistrzom Grecji.

W odmiennych nastrojach przystępować do swojego ćwierćfinału powinien Cinkrof. Karmine Corp wygrało "grupę śmierci" 6:0 i podobnie jak UCAM pozostaje niepokonane na turnieju. Co więcej, KCorp dosłownie masakrowało rywali, więc będą zdecydowanym faworytem w starciu z SuppUp. Bałkańska drużyna prowadzona przez polski sztab szkoleniowy – Nahovsky i Arces – zaskoczyła Europę wychodząc z grupy B i wyprzedzając po drodze G2 Arctic i AGO Rogue. SuppUp na pewno więc nie będzie bez szans, ale trudno realistycznie wierzyć, że i tym razem uda im się sprawić niespodziankę.

Mecze rozgrywane będą w formacie BO3.

16:30 UCAM vs Mkers

19:30 Karmine Corp vs SuppUp

Zobacz komentarze