EU Masters: Czy K1CK zrewanżuje się LDLC? Dziś trzy mecze polskich zespołów

K1ck Neosurf Foto: K1ck Neosurf

Wieczorem zakończy się pierwsza część fazy grupowej EU Masters. NA kolejne spotkania będziemy musieli poczekać aż dwa tygodnie, ale za to dzisiaj w akcji zobaczymy wszystkich reprezentantów Ultraligi.

Jako pierwsi o 19:00 na Summoner's Rift wyjdą zawodnicy K1CK Neosurf. Ich rywalem będzie francuskie LDLC. Nikomu chyba nie trzeba przypominać, że to właśnie ekipa z LFL wiosną pokonała K1CK w wielkim finale turnieju. Jest to więc idealna okazja na rewanż.

Dwie godziny później o swoje pierwsze zwycięstwo w fazie grupowej powalczą gracze 7more7 Pompa Team. Na razie z wynikiem 0:2 zajmują ostatnie miejsce w grupie, a dziś czeka ich starcie z najtrudniejszym rywalem w grupie. Polacy podejmować będą Misfits Premier, które wygrało oba swoje poprzednie spotkania i prowadzi w grupie. Przypomnijmy, że we francuskiej formacji gra polski toplaner, Agresivoo.

Dzień zakończy spotkanie AGO Rogue, które zmierzy się z niemieckim GamerLegion. Obie drużyny mają obecnie wynik 1:1, ale porównując ich przegrane mecze z Movistar Riders, to wicemistrzowie Ultraligi powinni dziś być faworytami.

W międzyczasie Erdote, występujący w Vodafone Giants, zmierzy się z WLGaming Esports.

Harmonogram na dziś:

18:00 Morning Stars vs Schalke Evolution

19:00 LDLC vs K1CK Neosurf

20:00 WLGaming Esports vs Vodafone Giants

21:00 7more7 Pompa Team vs Mifits Premier

22:00 Movistar Riders vs SuppUp Esports

23:00 GamerLegion vs AGO Rogue

Zobacz komentarze