ESL MP: Finał turnieju League of Legends zbliża się wielkimi krokami

Pompa Team ESLMP Foto: Pompa Team

Zgodnie z przewidywaniami w wielkim finale ESL Mistrzostw Polski wystąpią zawodnicy Illuminar Gaming oraz Pompa Team. Decydujące starcie rozpocznie się o godzinie 13:00. Transmisję będzie można obejrzeć na naszej stronie.

Nie da się ukryć, że Illuminar Gaming zostało osłabione przez odejście Fryderyka „Veggiego” Kozioła oraz Mateusza „Kikisa” Szkudlarka. Zawodnicy niejednokrotnie wypowiadali się publicznie na temat problemów wewnętrznych zespołu. Te komplikacje powoli odchodzą już w niepamięć. Duża w tym zasługa Adriana „hatchy’ego” Widery, który przywrócił dyscyplinę, usprawnił plan treningowy i zapewnił podopiecznym solidną dawkę motywacji.

Reprezentanci iHG jeszcze do końca nie wrócili na właściwe tory. Potwierdza to wczorajsze spotkanie z Wisłą Płock, w którym zaprezentowali niestabilną formę. Dla zawodników Pompa Team to odpowiedni moment, aby zawalczyć o pozycję lidera na polskiej scenie League of Legends. Przy okazji mogą zrewanżować się za porażkę w finale ESL MP w ubiegłorocznym sezonie letnim.

13:00 – Illuminar Gaming vs Pompa Team – BO5

Zobacz komentarze