ESL EuroCup: Pewna wygrana devils.one w półfinale

devils.one Foto: Ultraliga

Niespodzianki nie tyle nie było, co nie było na nią nawet szans. Devils.one dwukrotnie rozbiło rywali z Beneluxu i jutro o 15:00 zagra w finale ESL EuroCup.

W zasadzie nie ma potrzeby żeby opisywać dokładnie wydarzenia z tych dwóch map. Mistrzowie Ultraligi byli po prostu lepszą drużyną na każdym kroku. Pierwsza rozgrywka zajęła tylko 24 minuty. W tym czasie Agresivoo, Lucker i Matislaw wspierani przez Cinkrofa i Erdote robili praktycznie co chcieli na Summoner's Rift, pierwszego Barona zmieniając na wygraną.

Na drugiej mapie oglądaliśmy Agresivoo show. Top laner devils.one dominował Fiorą przeciwną Qianę, w 25 minucie w zasadzie będąc w stanie wygrać każde 2 vs 1 co ułatwiało reszcie drużyny zadanie, które swoją drogą do wymagających nie należało. Wreszcie w okolicach 27. minuty "diabły" zdecydowały się na podjęcie Barona i walkę drużynową podczas gdy Agresivoo pushował dolną alejką. Mistrzowie Ultraligi wygrali starcia na obu frontach i zamknęli spotkanie w nieco ponad 28 minut.

Finał ESL EuroCup rozegrany zostanie jutro. W nim rywalem devils.one będzie zwycięzca pojedynku między Euronic Gaming, a Samsung Morning Stars. Finał zaplanowano na godzinę 15:00.

Zobacz komentarze