Dziwny błąd w LoLu. Umierającą Kai'Sę można usłyszeć na całej mapie

Kai'Sa Foto: Riot Games

League of Legends słynie z kodu gry, w którym najmniejsza zmiana może spowodować przedziwne konsekwencje w zupełnie niepowiązanym aspekcie gry. Tak jest też tym razem. Jak się okazuje w trakcie meczu można w niemal dowolnym momencie usłyszeć odgłosy umierajacej Kai'Sy nawet wtedy, gdy ta żyje i ma się całkiem dobrze.

Jak się okazuje błąd jest już dość stary, ale wciąż występuje. Spontaniczne odgłosy śmierci Kai'Sy związane są bezpośrednio z jednym z ulubionych przedmiotów Doktora Mundo – Pancerzem Umrzyka (Dead Man's Plate). Za każdym razem gdy przedmiot osiągnie maksymalną liczbę stacków, a w przeciwnej drużynie jest Kai'Sa da się usłyszeć odgłosy jej śmierci.

Tak jak już wspominaliśmy, nie jest to nic nowego. Ten wątek na reddicie założony był w lutym... 2019 roku. Wideo powyżej natomiast opublikowano w styczniu tego roku. Natomiast ten wątek powstał tylko 2 dni temu i zgromadził ponad 100 komentarzy.

Na szczęście tym razem wydaje się, że sprawa powinna zostać rozwiązana. Jeden z pracowników Riot Games zabrał udział w dyskusji wyrażajac swoje zdziwienie i obiecując, że się temu przyjrzy.

Miejmy nadzieję, że w najgorszym razie, na eliminacje błędu będziemy musieli poczekać tylko do... reworku Mundo.

Zobacz komentarze