"Dzień z mistrzami Ultraligi" na Esportmanii

devils.one

To już koniec Ultraligi w tym roku. Rozgrywki dały nam mnóstwo emocji, a finały przyniosły prawdziwie filmową historię. Devils.one bez swojego podstawowego midlanera, z Agresivoo grającym na środkowej alei i piętnastoletnim Czajkiem, który zadebiutował w drużynie na trzeciej mapie wielkiego finału. Dlatego jutro zapraszamy was na "Dzień z mistrzami Ultraligi". Przygotowaliśmy dla was cztery wywiady z zawodnikami i trenerem devils.one.

Matislaw udzielił nam więcej informacji na temat swojego zdrowia, zdradził czy był gotowy zagrać w finałach, opowiedział o swoich odczuciach, gdy oglądał mecze kolegów i ujawnił, kiedy znów zobaczymy go w grze.

Czajek opowiedział nam o tym, jak grało mu się na Selfiego, czy wiek jest dla niego przeszkodą i jakie są szanse, że zobaczymy go na EU Masters.

Lucker wyjaśnił nam, dlaczego zdecydował się grać Yasuo, czy uważa się za "clutch playera", czy jest gotowy na LEC oraz zdradził, kto jego zdaniem jest najlepszym strzelcem w Polsce.

Zetural opowiedział nam o swoich doświadczeniach w prowadzeniu pierwszego zespołu, czy wybór MVP finałów był słuszny, jak brak Matislawa okazał się kluczowy i czego możemy spodziewać się po drużynie na EU Masters.

Jutro od rana zaglądajcie na naszą stronę i zakończcie ten rok Ultraligi w diabelsko-mistrzowskim stylu.

Zobacz komentarze