Czyżby "pakiety spikera" miały pojawić się w League of Legends?

Vedius, Froskurinn i Medic Foto: Michal Konkol / Riot Games

Riot Games sugeruje, że już wkrótce fani będą mogli zakupić "pakiety spikera", które zmienią głos zapowiadający pojawienie się minionów, czy oznajmiający pentakilla.

Ken Adams, Product Manager League of Legends, na swoim tweeterze zapytał fanów o ich typy, kto miałby zastąpić legendarnego już spikera. Po bardzo entuzjastycznych odpowiedziach Adams pozwolił sobie na dość mocną sugestię, że już wkrótce przynajmniej część życzeń może się zrealizować.

W League of Legends były już przypadki gdy rolę spikera przejmował ktoś inny. W maju 2018 roku graczy na Summoner's Rift witali Trevor "QuickShot" Henry i Eefie "sjokz" Depoortere. Z kolei na Howling Abyss również mogliśmy doświadczyć zmiany klasycznych spikerów na "bardziej pirackich" przy okazji eventu Bilgewater. Niestety te zmiany były z gry całkowicie usuwane po jakimś czasie.

Co ciekawe, modyfikując pliki gry można było wprowadzić swój własny pakiet głosowy, ale mogło to skutkować nawet zbanowaniem konta za używanie zewnętrznych programów.

Teraz nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie czekać na wprowadzenie oficjalnych pakietów spikera.

Zobacz komentarze