Czy powstanie League of Legends Classic? Pracownik Riot Games odpowiada

league of legends Foto: Materiały prasowe

World of Warcraft doczekał się swojej wersji classic już jakiś czas temu. Gracze chętnie wrócili do dawnej wersji gry, z którą wiązali wiele wspomnień. Stąd też nasuwa się proste pytanie. Czy mogą powstać inne gry w wersji classic? Na przykład League of Legends? Niestety według pracownika firmy to niemożliwe.

Podczas podcastu "Dev Dive", który możecie znaleźć na YouTubie, Ryan "Cactopus" Rigney, Global Communications Lead w Riot Games, który od lat pracuje przy League of Legends odpowiedział m.in. na pytanie o to, czy klasyczna wersja LoLa kiedyś powstanie.

- Raz nawet sam zapytałem, co byłoby potrzebne, żeby to zrobić. Inżynier, którego o to zapytałem, wyglądał, jakbym skrzywdził jego rodzinę - opowiadał Rigney. - Po chwili zaczął mi opowiadać, co musiałoby się dokładnie stać. Który system połączyć z czym, ale dość szybko przestał i po prostu stwierdził, że to byłoby za duże niebezpieczeństwo wycieku danych - zakończył Rigney.

Niestety wygląda na to, że gdy obecna wersja League of Legends zostaje zastąpiona na serwerach, nie ma możliwości by przywrócić ją z powrotem.

Zobacz komentarze