Czy AGO Rogue wywalczy awans? Koniec przerwy w EU Masters

AGO Rogue Foto: AGO ROGUE

Koniec letniego splitu LEC nie oznacza końca rozgrywek w europejskim League of Legends. W kocu po dwóch tygodniach przerwy na nasze ekrany wraca EU Masters, a my już dziś dowiemy się, czy AGO Rogue zagra w fazie pucharowej turnieju.

Najpierw przypomnijmy sobie sytuacje w grupie B, która dziś zostanie rozstrzygnięta. NA pierwszym miejscu z wynikiem 3:0 są świeżo upieczeni mistrzowie Hiszpanii czyli ekipa Movistar Riders. Drugie miejsce z wynikiem 2:1 mają wicemistrzowie Polski, a za nimi z jedną wygraną GamerLegion z regionu DACH. Stawkę zamyka bałkańskie SuppUp eSports.

Z tego, co widzieliśmy przed przerwą, głównymi faworytami do awansu są AGO Rogue i Movistar Riders. Obie ekipy pewnie poradziły sobie z pozostałymi zespołami w grupie, a ich bezpośredni mecz mógł równie dobrze zakończyć się zwycięstwem polskiego zespołu.

Warto jednak pamiętać, że podczas gdy zawodnicy wicemistrza Polski trenowali i przygotowywali się do powrotu na EU Masters, gracze z Hiszpanii dokończyli play offy swojej ligi, którą bez problemów wygrali. Może okazać się to kluczowe, dla ostatecznych rozstrzygnięć. Z jednej strony MRS jest w gazie, ale ich rywale mają dużo więcej materiału poglądowego i dzięki temu, mogą się na nich lepiej przygotować.

Pierwszy mecz grupy B rozpocznie się o godzinie 18:00, a transmisję z polskim komentarzem znajdziecie na kanałach Polsat Games.

Harmonogram dzisiejszych spotkań:

18:00 GamerLegion vs Movistar Riders

19:00 SuppUp vs AGO Rogue

20:00 Movistar Riders vs AGO Rogue

21:00 GamerLegion vs SuppUp

22:00 SuppUp vs Movistar Riders

23:00 AGO Rogue vs GamerLegion

Zobacz komentarze