Co znajdzie się w hotfixie do patcha 10.25?

League of Legends
League of Legends Foto: Riot Games

Mimo że ostatnia aktualizacja do małych nie należała, Riot Games decyduje się wprowadzić do niej małą poprawkę, która ma na celu balans rozgrywki. Oprócz zawartości hotfixa dowiedzieliśmy się trochę na temat zmian, które są planowane wraz z patchem 11.1.

Informacje zostały opublikowane na Twitterze jednego z pracowników Riotu – Scruffy’ego. Zapowiedział on, że w patchu 11.1 zaplanowane są zmiany jeśli chodzi o natychmiastowe obrażenia zapewniane przez niektóre przedmioty. Scruffy od razu zapewnił, że nie są to ani buffy ani nerfy, po prostu poprawki, które mają na celu balans rozgrywki.

Oprócz tego poznaliśmy zawartość hotfixa do patcha 10.25, który jest nazywany 10.25b. Jedynie przedmioty zostały dotknięte zabiegami balansującymi w nim zawartymi. Między innymi Mroczne Ostrze Draktharru oraz Szpon Ciemnego Typa dostaną dodatkowe statystyki bazowe, lecz obrażenia ich umiejętności pasywnych zostaną zmniejszone. Ta sama kwestia dotyczy również kilku przedmiotów magicznych, na przykład Hextechowy Pas Rakietowy.

Zobacz komentarze