Co zmieni patch 10.10? Znamy plany deweloperów

League of Legends Foto: Riot Games

Cykl deweloperski w Leage of Legends cały czas trwa. Niedawno na serwery weszła nowa aktualizacja, a w przygotowaniu już jest patch 10.10. Mark "Scruffy" Yetter, lead gameplay designer zdradził na twitterze, zmian których championów możemy się spodziewać.

Osłabienia na patchu 10.10

Zapowiadane wzmocnienia nie skupiają się na żadnej konkretnej roli czy klasie. Na listę trafił Maokai, ale też Kled, Diana i Miss Fortune. Tak więc, jak widzicie, Riot próbuje w tym samym momencie osłabić postaci, które radzą sobie nieco za dobrze w grach profesjonalnych oraz w solo kolejce.

Pełna lista osłabionych postaci: Kled, Maokai, Kayn (Rhaast), Diana, Miss Fortune, Taric.

Wzmocnienia na patchu 10.10

Podobną filozofię zmian widzimy też we wzmocnieniach na patchu. Nikt z nas ostatnio raczej nie miał problemów z Udyrem, Nidalee, Annie czy Sivir. Ale trudno też powiedzieć, że zmiany wprowadzone do gry mają wyraźnie poprawić jakość życia konkretnej klasie. Raczej jest to mały bonus dla postaci, które albo zostały za mocno znerfione wcześniej, albo takie, które mają problemy od dłuższego czasu i nie grozi im bycia niezbalansowanymi po jednej zmianie.

Pełna lista wzmocnionych postaci: Udyr, Nidalee, Twisted Fate, Irelia, Annie, Sivir, Soraka, Lux (na pozycji wspierającego).

Dokładna lista tego, co zostanie zmienione powinna ukazać się w najbliższych dniach.

Zobacz komentarze