Cloud9 wygrywa wyczerpujący pojedynek z Team Vitality

Team Vitality2 Foto: Facebook

Mecz Cloud9 kontra Team Vitality był bardzo wyrównany i obfitował w zwroty akcji. Drużyna Jakuba „Jactrolla” Skurzyńskiego miała już zwycięstwo na wyciągnięcie ręki, ale w ostatnich minutach straciła kontrolę i musiała uznać wyższość rywali.

Lucas „Cabochard” Simon-Meslet dwukrotnie zginął dwukrotnie w początkowej fazie spotkania. Kiepski start nie osłabił entuzjazmu reprezentantów Team Vitality, którzy sprawnie zdołali odrobić straty. Reprezentanci francuskiej organizacji stopniowo zaczęli wysuwać się na prowadzenie. Przed 30. minutą perfekcyjnie zainicjowali i wykończyli walkę. Dzięki temu sięgnęli po wzmocnienie Barona.

Cloud9 dzielnie broniło się przed nacierającymi rywalami. Drużyna z NA LCS przetrwała oblężenie i zaczęła stopniowo przejmować inicjatywę. Wprawdzie Vitality nadal miało kilka tysięcy złota przewagi, ale w kluczowym momencie północnoamerykańska formacja zabiła Starszego Smoka i Nashora. Europejczycy podjęli jeszcze ostatnią walkę w swojej bazie, ale finalnie musieli skapitulować.

Zobacz komentarze