Broxah wreszcie zagra w Team Liquid!

Broxah Foto: Michal Konkol / Riot Games

Po tygodniach oczekiwania Mads "Broxah" Brock-Pedersen otrzymał wizę i będzie mógł bronić barw Team Liquid w rozgrywkach LCS.

Mads "Broxah" Brock-Pedersen informacją podzielił się nagrywając krótki filmik za pomocą Twittera, opowiada w nim całą sytuacje związaną z problemem wizowym i dzieli się z fanami, że już dawno nie był tak szczęśliwy jak w tym momencie.

Jeszcze nie jest pewne, że Broxah wystąpi w nadchodzącym tygodniu LCS, ale z pewnością już wkrótce zobaczymy go rywalizującego w tej lidze. Bez Broxaha Team Liquid radzi sobie średnio, przegrali do tej pory dwa mecze, z Dignitas i Cloud9, a wygrali przeciwko TSM i FlyQuest, z pewnością bilans 2:2 nie zadowala ambicji ubiegłorocznych zwycięzców LCS.

Przygoda Broxaha z profesjonalną sceną nie trwa długo, do europejskiego LCS dołączył w 2017 roku, a w czasie prawie 3 letniej przygody w barwach Fnatic dwukrotnie wygrał ligę oraz został wicemistrzem świata. Wciąż jest uważany za czołowego junglera z Europy, teraz sprawdzimy czy uda mu się podbić USA.

Zobacz komentarze