W CS:GO szufla, a w LoLu bez zmian. Avez przedłuża kontrakty z drużyną League of Legends

Avez Esports Foto: Avez Esport

Nowości kontraktowych w Avez Esports ciąg dalszy. Tym razem są to pozytywne nowiny. Organizacja postanowila przedłużyć kontrakty ze swoją drużyną League of Legends, która w ostatnim sezonie Ultraligi doszła do ćwierćfinału rozgrywek.

Na początku października rozpoczęła się rewolucja kadrowa w Avez Esports. Najpierw organizacja rozstała się z męską dywizją CS:GO, a kilka dni później z Avez odszedł żeński skład Counter-Strike'a. "Ośmiorniczki" jednak szybko znalazły nowych zawodników CSa, których mogliśmy oglądać w akcji podczas pierwszego przystanku Polskiej Ligi Esportowej na tegorocznym PGA.

Przez cały ten czas jednak cicho było o dywizji League of Legends. Aż do teraz. Okazuje się, że negocjacje trwały i zakończyły się powodzeniem. Wszyscy zawodnicy Avez postanowili przedłużyć kontrakty z organizacją.

Ostatni sezon Ultraligi był dla Avez bardzo udany. Po dołączeniu do drużyny Marcina "bucu" Świecha i ustabilizowaniu składu ośmiornice zaczęły wygrywać i do play-offów weszły z trzeciego miejsca ustępując devils.one tylko pod względem bezpośredniego bilansu spotkań. W ćwierćfinale jednak Avez dość niespodziewanie przegrało z Piratesport i przedwcześnie zakończyło swój sezon. Ta jedna wpadka widać nie skreśliła składu w oczach organizacji i "ośmiorniczki" dostaną szansę rehabilitacji w kolejnym sezonie Ultraligi.

Zobacz komentarze