Aidan "Zirene" Moon odchodzi z Riot Games

Zirene Foto: Riot Games

Wieloletni komentator League of Legends, znany z transmisji NA LCS, Aidan "Zirene" Moon odchodzi z Riot Games. Zirene w 2014 roku komentował rozgrywki Challenger Series, a wiosną 2015 roku dołączył do zespołu LCS.

Jego awans był odebrany bardzo pozytywnie. Zirene okazał się niezwykle kompetentnym komentatorem, z dużym potencjałem do przerabiania jego segmentów na śmieszne filmiki wideo.

Jednak w ostatnim czasie jego kariera mocno wyhamowała. Zirene zaczął pojawiać się w coraz mniejszej ilości segmentów i komentować mniej gier. Momentem zwrotnym był dzień, w którym spóźnił się na transmisję ubiegłorocznych mistrzostw świata. Wtedy też w ramach kary za nieprofesjonalne zachowanie został odsunięty od komentowania turnieju.

Teraz były już komentator skupi się na streamowaniu i tworzeniu contentu, pozostając jednocześnie otwartym na nowe możliwości.

Od początku sezonu LCS straciło dwóch etatowych komentatorów. Jeszcze przed pierwszym tygodniem rozgrywek z pracy zrezygnował Joshua "Jatt" Leesman.

Zobacz komentarze