AGO po raz dziesiąty! K1ck lepsze od Illuminar w hicie

AGO Rogue Foto: Twitter/agorogue

Ta kolejka dała nam bardzo dużo odpowiedzi, ale też pytań. W walce o play-offy pozostają wciąż trzy ekipy, które notabene mają ten sam bilans, 2-8. Dostaliśmy trochę odpowiedzi jeżeli chodzi o drugie miejsce, Illuminar i devils.one, którzy liczyli się w walce przegrali swoje mecze tym samym stawiając K1ck w roli faworyta.

Mecz AGO z Piratami to lekki rollercoaster, na początku przewaga AGO Rogue, później nie potrafili wykorzystać nadarzających się sytuacji i Piraci wrócili do gry, jednak Ultraliga to takie rozgrywki, gdzie jest 8 drużyn a na końcu wygrywa AGO Rogue, tak się okazało ponownie, gdzie koniec końców ekipa Woolite zgarnęła 10 zwycięstwo na swoje konto.

Chciałoby się rzecz wreszcie! Diablo Chairs po wczorajszym meczu, gdzie byli na prawdę blisko zwycięstwa z AGO Rogue, co nie udało się wczoraj, wyszło dziś z AVEZ. Podopieczni VoVa przez całą rozgrywkę byli lepszą drużyną i po walce na środku w 30 minucie zniszczyli Nexus rywali.

Cóż to była za rozgrywka! PRIDE po świetnym meczu, w którym bez przerwy coś się działo kończy rozgrywkę w iście hollywodzkim stylu, po walce Rifty odrywa się i niszczy samemu Nexusa, a wracający Czajek nie zdąża na czas. Takie rezultat nikt się nie spodziewał, PRIDE tym samym goni rywali i wciąż będą liczyć się w walce o play-offy.

Na taki szlagier zasłużyliśmy, mecz pomiędzy Illuminar a K1ck był bogaty w emocje. Illuminar przez długi czas radziło sobie bardzo dobrze, gdy już wydawało się, że wygrają ten mecz i bez problemu dopiszą kolejne zwycięstwo na swoje konto, tym samym zwiększając szansę na play-offy to niestety nie udało się utrzymać nerwów na wodzy i K1ck wychodziło lepiej, co dało im ostateczny triumf.

Zobacz komentarze