Znamy zwycięzcę drugiego dnia konkursu Esportmanii

Esportmania.pl Foto: Esportmania.pl

Za nami drugi (z dziesięciu) dni konkursu z okazji pierwszej rocznicy Esportmanii. Otrzymaliśmy kilkadziesiąt odpowiedzi, z których wybraliśmy najciekawszą.

"Który esportowy tytuł jest najciekawszy do oglądania?". Oto pytanie, na które prosiliśmy o odpowiedź.

I tak oto voucher na Prezent Marzeń w kategorii Adrenalina o wartości 299 zł powędruje w ręce Sebastiana Ostrówki. Sebastian w następujących słowach odpowiedział na pytanie: "Zdecydowanie CS:GO, najbardziej podoba mi się fakt, że każda runda to czysta kartka dla zawodników i efekt kuli śnieżnej nie występuję w takim stopniu jak np. W tytułach MOBA, oczywiście trzeba dbać o finanse drużyny ale właśnie ten element jest tak bardzo emocjonujący. Zapytacie dlaczego? Dlatego, że często najlepsi gracze za pomocą jednego kupionego na cały team kałacha są w stanie z odpowiednią taktyką rozpracować oponentów i odwrócić losy meczu na swoją korzyść. Trzeba przewidywać, myśleć i zachować spokój do samego końca. Aż się łezka w oku kręci na wspomnienia Majorów".

Sebastianowi serdecznie gratulujemy. Prosimy, byś odezwał się do nas na Facebooku w wiadomości prywatnej. Tymczasem nie spuszczajcie nosa na kwintę. Kolejne pytanie zadamy już dzisiaj o 10:00. Powodzenia!

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze