Znamy daty otwartych kwalifikacji do Challenger League. Rejestracja już ruszyła

R6 European Challenger League
R6 European Challenger League Foto: Ubisoft

W Europie regionalne ligi Rainbow Six jeszcze kończą swoje sezony, a my już wiemy, kiedy rozegrane zostaną wszystkie otwarte turnieje kwalifikacyjne do European Challenger League. Rejestracja do wszystkich czterech kwalifikacji już jest otwarta, a pierwszy z nich wystartuje już 8 września.

W Challenger League zagra łącznie 12 zespołów. 9 z nich to mistrzowie europejskich lig regionalnych, a wśród nich będzie również mistrz Polski, którego poznamy w niedzielę 6 września. Oprócz tych drużyn, dwa miejsca przewidziane są dla ekip, które w tym sezonie występowały w Challengerze czyli LowLandLions i PENTA. Stawkę uzupełni najlepsza ekipa z otwartych kwalifikacji.

W otwartych kwalifikacjach może wziąć udział każdy, z wyjątkiem zespołów, które już zakwalifikowały się do Challenger albo European League. Dlatego jeśli chcecie spróbować swoich sił w profesjonalnym R6 – to wasza szansa.

Daty otwartych kwalifikacji Challenger League:

Otwarte kwalifikacje 1: 8-9 września

Otwarte kwalifikacje 2: 15-16 września

Otwarte kwalifikacje 3: 19 września

Otwarte kwalifikacje 4: 20 września

4 najlepsze drużyny ze wszystkich otwartych kwalifikacji dostaną się do zamkniętych kwalifikacji złożonych z 16 drużyn, które będą walczyć w systemie potyczek złożonych z trzech meczów, pomiędzy 22 a 23 września, w trybie każdy z każdym. Najlepsza drużyna uzyska miejsce w European Challenger League.

Zmagania transmitowane będą na Twitchu oraz YouTube'ie.

Zobacz komentarze