Uncharted 5. Czy będzie kolejna część gry? Nathan Drake gotowy

Uncharted
Uncharted Foto: Materiały prasowe

Seria o przygodach Nathana Drake'a cieszyła się wielkim powodzeniem wśród graczy. Nic dziwnego, że wszyscy czekają na wieści o kontynuacji. Czy będzie kolejna część Uncharted 5?

Gracze z pewnością pokochali Nathana Drake'a. Jednak jego opowieść w czwartej części serii wyglądała na zakończoną. Do tej pory gra rozeszła się w ponad 40 milionach egzemplarzy, a gra zyskała popularność na całym świecie. Gotowość do kontynuowania pracy nad uniwersum złożył Nolant North, aktor dubingujący głównego bohatera.

Czy Uncharted 5 będzie się cieszyć równie wielkim powodzeniem, gdy będziemy sterować nowym bohaterem? Tego nie wiemy, ale dotychczasowa popularność serii raczej nie pozwoli Sony na porzucenie tego uniwersum. Mówiło się również o tym, że japoński producent miałby przekazać produkcję gry innemu deweloperowi, gdyż Naughty Dog skupiony był na drugiej części The Last Of Us. Jednak do tej pory nie poznaliśmy żadnej informacji na ten temat i dopóki ten stan się będzie utrzymywał, możemy to uznać tylko za jedną z plotek.

Jedno jest pewne, cały gamingowy świat czeka na kolejne Uncharted i wszyscy byliby bardzo zadowoleni, gdyby przyszło im kierować poczynaniami uwielbianego Nathana Drake'a.

Zobacz komentarze